DOM NA SPRZEDAŻ – Biskupice Wlkp.

DOM NA SPRZEDAŻ , Biskupice Wlkp , CENA 350 000,- zł

Polecamy do sprzedaży nieruchomość znajdującą się w miejscowości Biskupice Wielkopolskie , składającą się z domu mieszkalnego ( do dokończenia ) na działce o pow. 800 m2 .

LOKALIZACJA

Miejscowość Biskupice zlokalizowana jest 18 km od Poznania ( z Ronada Śródka ) , 8 km od Pobiedzisk , przy trasie kolejowej z Poznania do Torunia , co wpływa na jej intensywny rozwój

i wzrost zaludnienia . W miejscowości osiadają mieszkańcy Poznania , którzy nie zmieniają swoich miejsc pracy w Poznaniu natomiast zyskują spokojne i zdrowe warunki egzystencji .

W Biskupicach znajduje się szkoła podstawowa , biblioteka ,przedszkole , kościół ,sklepy spożywczo -przemysłowe , powstają też nowe zakłady produkcyjne.

Sprzedawana nieruchomść jest doskonale zlokalizowana ,w odległości ok. 200 m od stacji kolejowej , przy cichej , utwardzonej i w pełni uzbrojonej drodze dojazdowej .

OPIS BUDYNKU

Jest to budynek wolno stojący ,piętrowy ,całkowicie podpiwniczony ,z dachem dwuspadowym krytym blachą trapezową . Pow. zabudowy : 7m x 9,5 m , pow. mieszkalna ok. 126 m2 , kubatura ok. 800m3 , garaż przy budynku .

Sciany piwnic i parteru są wykonane z pustaków , piętro z bloczków gazobetonowych , stropy nad piwnicą i I kondygnacją – gęstożebrowe , konstukcja dachu drewniana z pokryciem blachą .

Stolarka okienna – PCV.

Budynek jest otynkowany i pomalowany na biało ..

Budynek wymaga dokończenia , stan jego należy określić jako surowy zamknięty .

Jest on wyposażony w instalację wod. -kan. ,przyłacze elektryczne l​, gaz -z drodze obok działki .

Właściciel nieruchomości posiada zgodę na rozbudowę domu , jest wykonany projekt budowlany – do zaktualizowania .

Z uwagi na nie wykonanie wszystkich prac budowlanych , nieruchomość posiada duży potencjał ,bowiem może być wykorzystana zarówno dla zaspokojenia potrzeb mieszkaniowych , także rodziny wielopokoleniowej ,ale również na cele komercyjne np. pensjonat , hostel , itp

.

STAN PRAWNY :

pełna własność gruntu , z KW .

CENA SPRZEDAŻY : 350 000 ,- ZŁ

ZAPRASZAMY DO BEZPOŚREDNIEGO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ !!